Úvod Zajímavosti Parkovací systém

Novinky

VIP stání - speciálně střežený prostor uzavřeného odděleného parkování pro vozidla vyšší hodnoty.

V nabídce speciální služba nepřetržitého kamerového GSM střežení s okamžitou informací na ostrahu a Váš mobilní telefon.

Odkudkoliv na světě budete vždy přes MMS 100% informováni o stavu Vašeho vozu!

Parkovací systém Tisk Email

Popis: Parkovací systém je založen na inteligentních terminálech TMC. Ten pro rezidenty se sjednaným dlouhodobým pronájmem využívá systém inteligentních R/W karet Mifare.

ve kterých je uložena časová informace o době platnosti karty a o čísle parkoviště pro které je povolení k parkování platné.

Terminál načtením informací z karty povolí vjezd nebo odmítne kartu. S předstihem informuje držitele o končící platnosti karty. Volné kapacity parkoviště lze využít pro platící návštěvníky. Těm vytiskne terminál parkovací lístek.

 

Parkovací systém GPP Compact

Je ucelený systém pro výběr poplatků za parkování automobilů s lístky (čárový kód). Rozsah parkoviště (počet vjezdů / výjezdů / pokladen) není omezen. Systém je určený k registraci vjezdů i výjezdů automobilů z garáží, parkovišť nebo parkovacích ploch o intenzivním provozu. Compact významně snižuje finanční úniky při výběrech parkovného. Návratnost investice do systému lze počítat v měsících. Parkovací systém Compact s limitovanou konfigurací na jeden vjezd i výjezd, manuální pokladnu, popřípadě s platební stanicí. Představuje ideální systém pro menší parkoviště do 200 parkovacích míst.

 

 

Anketa

Čeho si u nás nevíce ceníte?