Úvod O společnosti

Novinky

VIP stání - speciálně střežený prostor uzavřeného odděleného parkování pro vozidla vyšší hodnoty.

V nabídce speciální služba nepřetržitého kamerového GSM střežení s okamžitou informací na ostrahu a Váš mobilní telefon.

Odkudkoliv na světě budete vždy přes MMS 100% informováni o stavu Vašeho vozu!

Garáže Pankrác
Hotel pro Váš vůz, motel pro Vaši motorku!!!

Pomůžeme Vám snadno zaparkovat v Praze

Garáže Pankrác jsou součástí administrativního komplexu společnosti Reality Pankrác, a.s. Firma vznikla již roku 1992. Komerční prostory se nachází v atraktivní oblasti městské části Praha 4. Z hlediska obchodního a komerčního se jedná o významnou lokalitu, kterou prochází severojižní magistrála D 1. Oceníte přímé napojení na magistrálu a na oblast Michle se samostatnými vjezdy a výjezdy v blízkosti zastávek hromadné dopravy.

 

Multifunkční a nadstandardní objekt

Šestipatrový multifunkční objekt sestává ze vzájemně propojených částí. V prostorách se nachází velkokapacitní garáže, obchodní, administrativní, dílenské a skladovací prostory s nonstop ostrahou. Bezpečnostní systém, zajištění a vybavení odpovídá kritériím vyžadovaných ve vyspělých evropských státech.

 

Nabízíme i SAFE PARKING!

V souvislosti s nárůstem obchodního ruchu a počtu nových vozidel je stále větší poptávka po pohodlném, bezpečném a cenově dostupném parkování. Naše nabídka obsahuje mimo jiné tzv. safe parking.

K plné spokojenosti klientů v návaznosti na parkovaní samozřejmě přispívají služby pro motoristy nacházející se v objektu (autoservis, pneuservis, čerpací stanice).

 

Pokud chcete v Praze parkovat bezpečně a pohodlně bez ohledu na klimatické podmínky, využijte naši nabídku.

 

Odkazy:

Vizitka firmy Seznam.cz
Najisto.cz

 

Anketa

Čeho si u nás nevíce ceníte?